Zgłoś punkt programu na Kongresono 2023!

Nabór punktów programu do tegorocznej edycji Kongresono trwa od 1 do 30 kwietnia 2023 roku. W tym czasie czekamy na Wasze propozycje wystąpień, dyskusji, warsztatów. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi „W obliczu klęski”. Zachęcamy Was do potraktowania tego tematu szeroko, niech będzie on pretekstem do podzielenia się doświadczeniami, strategiami, lekcjami i pomysłami działania w trakcie, wbrew i po klęskach. Chcemy zebrać i przemyśleć wszystkie klęski o których milczymy i o których rozmawiamy, ale w zbyt małym gronie. Wierzymy, że klęska nie musi nas paraliżować i obezwładniać, jeżeli dobrze się do niej ustosunkujemy! 

Z otwartością czekamy także na te punkty programu, które nie będą wpisywać się w temat przewodni, ale będą interesujące, angażujące lub odkrywcze.

Równocześnie możemy mówić o pewnym szczęściu: z roku na rok Waszych propozycji jest coraz więcej, a po poprzednich edycjach wiemy, że program bywa aż nazbyt intensywny. Chcąc wyjść naprzeciw obu wyzwaniom zastrzegamy sobie możliwość odmówienia realizacji części pomysłów – zawsze robimy to z żalem, bo każdy głos jest dla nas ważny. Jeśli Twoja propozycja nie zostanie przyjęta do programu, prosimy, nie traktuj tego osobiście, a jedynie jako wynik pewnej uciążliwości organizowania kongresu. Z radością spotkamy się z Tobą w czasie imprezy w roli osoby uczestniczącej. 

Po 30 kwietnia skontaktujemy się z informacją dotyczącą potencjalnego przyjęcia punktu programu.

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
W sprawach nie ujętych w formularzu skontaktuj się z nami mailowo: kongresono2019@autistici.org